Horváth Márton

Beosztás: 
adjunktus
Fokozat: 
PhD
Szoba: 
H21
Email: 
horvathm@math.bme.hu
Telefon: 
463-2644
Önéletrajz PDF fájl

Kurzusok

Tantárgy neve Kurzus kód
Matematika A1a - Analízis BMETE90AX00/M4
Matematika A1a - Analízis BMETE90AX00/M7
Matematika A1a - Analízis BMETE90AX00/MV
Matematika A1a - Analízis BMETE90AX00/M0
Matematika A1a - Analízis BMETE90AX00/M1

Oktatás

Differenciálgeometria 1 tárgy oktatása Matematika BSc szakon

Matematika A1, A2, A3 oktatása különböző mérnök szakokon

Kutatás

Publikációk és hivatkozások:
MTMT

Kutatási terület:

Riemann-geometria

Kiemelt publikációk

Csikós Balázs, Horváth Márton: Harmonic Manifolds and the Volume of Tubes about Curves (2015) arXiv

Csikós Balázs, Horváth Márton: A characterization of spaces of constant curvature by minimum covering radius of triangles, Indagationes Mathematicae 25 (3) 608–617. (2014) ScienceDirect

Horváth Márton: Geodetikus gömbök metszetéről, doktori értekezés (2013) pdf

Csikós Balázs, Horváth Márton: A characterization of harmonic spaces, Journal of Differential Geometry 90 (3) 383–389. (2012) Project Euclid

Csikós Balázs, Horváth Márton: On the volume of the intersection of two geodesic balls, Differential Geometry and Applications 29 (4) 567–576. (2011) ScienceDirect

Linkek